Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 225/45 R18 95W

GT Radial

GT Radial SportActive225/45 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829553255
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  115,2 €

Цена по парче

115,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот