Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 215/75 R15 100S

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO215/75 R15 100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S
EAN:
6943829510630
ЕУ Етикета:
E
F
71 dB

Највисока цена:  63,9 €

Цена по парче

63,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот