Споредете до 4 продукти:

GT Radial MAXMILER WT 2 195/80 R14 106/104Q

GT Radial

GT Radial MAXMILER WT 2195/80 R14 106/104Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6932877149169
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  134,5 €

Цена по парче

134,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот