Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 185/65 R14 93N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000185/65 R14 93N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877102607
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  70,3 €

Цена по парче

70,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот