Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 165/70 R13 80N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000165/70 R13 80N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
N
EAN:
6924699112964
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  942,6 €

Цена по парче

942,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот