Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 155 R13 84N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000155 R13 84N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877115546
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  53,6 €

Цена по парче

53,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот