Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/70 R16 109T

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/70 R16 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107145
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  183,9 €

Цена по парче

183,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот