Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/55 R17 99H

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/55 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877118554
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  127,1 €

Цена по парче

127,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,67 €

Назад кон врвот