Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 225/60 R18 104T

GT Radial

GT Radial Icepro 3225/60 R18 104T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877118196
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  135,7 €

Цена по парче

135,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,67 €

Назад кон врвот