Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 225/45 R17 94T

GT Radial

GT Radial Icepro 3225/45 R17 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877104205
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  143,8 €

Цена по парче

143,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот