Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 215/60 R16 99T

GT Radial

GT Radial Icepro 3215/60 R16 99T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107282
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  162 €

Цена по парче

162 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот