Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 205/70 R17 93H

GT Radial

GT Radial Icepro 3205/70 R17 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877118400
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  166 €

Цена по парче

166 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот