Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 185/60 R15 88T

GT Radial

GT Radial Icepro 3185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105165
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  98,5 €

Цена по парче

98,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот