Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 185/65 R14 86H

GT Radial

GT Radial FE1 City185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877149794
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  61 €

Цена по парче

61 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот