Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 245/45 R18 100V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877100870
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  137,4 €

Цена по парче

137,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот