Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 195/60 R15 88T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105561
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  60,9 €

Цена по парче

60,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот