Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 175/65 R14 82T

GT Radial

GT Radial Champiro FE2175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6943829510289
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  52,9 €

Цена по парче

52,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот