Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 225/55 R16 99W

GT Radial

GT Radial Champiro FE1225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829526273
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  89,6 €

Цена по парче

89,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот