Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 215/55 R16 97W

GT Radial

GT Radial Champiro FE1215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
6932877112316
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  69,1 €

Цена по парче

69,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот