Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 215/55 R16 93V

GT Radial

GT Radial Champiro FE1215/55 R16 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877112521
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  116,7 €

Цена по парче

116,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот