Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 205/60 R16 96V

GT Radial

GT Radial Champiro FE1205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829509788
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  89,7 €

Цена по парче

89,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,37 €

Назад кон врвот