Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 205/60 R16 96H

GT Radial

GT Radial Champiro FE1205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829526228
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  66,9 €

Цена по парче

66,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот