Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 205/55 R16 91H

GT Radial

GT Radial Champiro FE1205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877112514
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  78,9 €

Цена по парче

78,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот