Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 205/50 R17 93W

GT Radial

GT Radial Champiro FE1205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829527997
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  89,5 €

Цена по парче

89,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,37 €

Назад кон врвот