Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 195/60 R15 88H

GT Radial

GT Radial Champiro FE1195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829524002
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  93,3 €

Цена по парче

93,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот