Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 195/50 R15 82H

GT Radial

GT Radial Champiro FE1195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829502789
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  50,7 €

Цена по парче

50,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот