Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 185/55 R15 82H

GT Radial

GT Radial Champiro FE1185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829502772
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  52,4 €

Цена по парче

52,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот