Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 175/70 R12 80H

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO175/70 R12 80H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876152885
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  790,4 €

Цена по парче

790,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот