Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 165/70 R13 79T

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876153097
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  52,9 €

Цена по парче

52,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,48 €

Назад кон врвот