Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO 228 215/55 R17 94V

GT Radial CHAMPIRO 228
GT Radial CHAMPIRO 228
GT Radial

GT Radial CHAMPIRO 228215/55 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
6924699111776
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  134,7 €

Цена по парче

134,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот