Споредете до 4 продукти:

Gripmax SureGrip A/S 235/50 R17 100W

Gripmax

Gripmax SureGrip A/S235/50 R17 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Gripmax
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
6969999054644
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  99,6 €

Цена по парче

99,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот