Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 335/25 R22 105V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter335/25 R22 105V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
335
Висина:
25
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082784
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  401 €

Цена по парче

401 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот