Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 315/35 R22 111V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter315/35 R22 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082807
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  440,3 €

Цена по парче

440,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,1 €

Назад кон врвот