Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 305/35 R21 109V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter305/35 R21 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
305
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082722
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  273 €

Цена по парче

273 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,04 €

Назад кон врвот