Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 305/30 R20 103V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter305/30 R20 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
305
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082616
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  303,8 €

Цена по парче

303,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот