Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 295/40 R20 110V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter295/40 R20 110V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779054297
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  152,1 €

Цена по парче

152,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот