Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 285/45 R22 114V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter285/45 R22 114V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999053289
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  294,6 €

Цена по парче

294,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот