Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 285/40 R22 110V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter285/40 R22 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082845
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  272,2 €

Цена по парче

272,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот