Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 285/40 R21 109V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter285/40 R21 109V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999056235
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот