Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 275/50 R21 113V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter275/50 R21 113V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999058543
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  231,8 €

Цена по парче

231,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,04 €

Назад кон врвот