Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 275/50 R19 112V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter275/50 R19 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082586
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  208,1 €

Цена по парче

208,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот