Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 275/35 R19 100V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter275/35 R19 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999056990
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  203,8 €

Цена по парче

203,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот