Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 265/45 R21 104V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter265/45 R21 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999057027
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  203,7 €

Цена по парче

203,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот