Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 265/35 R21 101V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter265/35 R21 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779053924
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  224,6 €

Цена по парче

224,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот