Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 265/35 R20 99V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter265/35 R20 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779054501
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  230,3 €

Цена по парче

230,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот