Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 265/35 R18 97V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter265/35 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779053795
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот