Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 265/30 R19 93V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter265/30 R19 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779053771
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  170 €

Цена по парче

170 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,25 €

Назад кон врвот