Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 255/40 R22 103V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter255/40 R22 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082821
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  216,6 €

Цена по парче

216,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот