Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 245/50 R20 105V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter245/50 R20 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082685
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот