Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 245/40 R21 100V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter245/40 R21 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082746
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  169,6 €

Цена по парче

169,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот